Kontakt

Epost kan dessverre ikke benyttes til timebestillinger eller endringer.

Book eller endre på dine timer: TRYKK HER  Eller ring oss på tlf 51 52 09 30

Nettbutikk: www.bareshop.no

Nettmagasin: www.baretips.no

Daglig leder
Guro Høgås 
guro@bareclinic.no

Administrasjon / økonomi / innkjøp
Anfinn Bergesen Mørkrid
anfinn@bareclinic.no


Butikksjef bARe clinic Sandnes
Lise Laugaland
lise@bareclinic.no

Hudlege
Katarina Zak Stangeland
katarina@bareclinic.no

Microblading

Lene T. Rasmussen lene@bareclinic.no

Yasmira Sanchez yasmira@bareclinic.no


Resepsjon

kunde@bareclinic.no

 

 

 

 


 

Bestill Time Online - Klikk Her

Åpningstider

Stavanger og Sandnes 
Mandag – fredag08.00 – 20.00
Lørdag09.00 – 17.00
Vipps nettbutikk24 t